O nas

Godziny przyjęć*
 • Poniedziałek
  08.00 - 14.00
 • Wtorek
  14.00 - 20.00
 • Środa
  08.00 - 14.00
 • Czwartek
  14.00 - 20.00
 • Piątek
  08.00 - 14.00
*Rejestracja telefoniczna

Rekomendacje

Witamy w Medipine


Gabinet fizjoterapii Medipine to miejsce w, którym świadczone są usługi fizjoterapeutyczne w najwyższym, europejskim standardzie. Nadrzędną wartością jest dobro Pacjenta, dlatego staramy się w przystępny sposób wyjaśniać istotę problemów zdrowotnych oraz wykonujemy wysokiej jakości zabiegi starannie dobierane do aktualnych potrzeb chorego.

Wiemy jak wiele można uzyskać z samej rozmowy z Pacjentem oraz wnikliwego badania, z tego powodu poświęcony Wam czas spełni Wasze oczekiwania, a nam pozwoli znaleźć drogę do zdrowia.

W gabinecie Medipine świadczone są zabiegi wyłącznie w sektorze prywatnym co pozwala nam utrzymać ich jakoś i skuteczność na wysokim poziomie. Uwaga terapeuty skupiona jest na jednym Pacjencie, a terapia prowadzona jest zawsze indywidualnie.

Zajmujemy się również świadczeniem usług dla firm dbających o zdrowie swoich pracowników. W ofercie można znaleźć masaż w miejscu pracy, zestawy ćwiczeń dopasowane do potrzeb pracowników, warsztaty dotyczące ergonomii pracy i wiele innych.

Idąc naprzeciw potrzebom Pacjentów świadczymy również wizyty domowe.

mgr Piotr Sosna


Fizjoterapeuta z pasji i powołania. Od 2012 roku czynnie pracujący w zawodzie. Absolwent Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz Politechniki Opolskiej na kierunku Fizjoterapia. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiał jako stażysta, a później pracownik Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie. Ogrom doświadczenia jakiego nabył na oddziałach rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej pozwolił mu w 2016 roku otworzyć prywatny gabinet w Centrum Zdrowia Medistica w Łambinowicach. W 2017 roku podjął kolejny milowy krok w swojej karierze otwierając gabinet Medipine. Czynnie udzielał się w fundacjach Aktywizacja oraz w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji.

Na przestrzeni lat zawód fizjoterapeuty stał się Jego hobby i pasją. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na zgłębianie wiedzy w tej dziedzinie. Szczególnym zainteresowaniem darzy medycynę osteopatyczną, którą studiuje od 2016 roku na Akademii Osteopatii w Krakowie ucząc się od najlepszych terapeutów w Europie. Podejście osteopatyczne, które już teraz stopniowo wdraża w swoją praktykę pozwala mu na większe zrozumienie mechanizmów rządzących ciałem człowieka. Swoją wiedzę nieustannie zgłębia poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach, a przede wszystkim przez ciągły kontakt z pacjentem.

Zainteresowania: osteopatia, piłka nożna, wyprawy górskie, wszystkie formy aktywności fizycznej.

Wykształcenie

 • Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu
  kierunek: fizjoterapia (studia stacjonarne, I stopnia licencjackie)
 • Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej
  kierunek: fizjoterapia (studia niestacjonarne, II stopnia magisterskie)
 • Akademia Osteopatii w Krakowie
  w trakcie studiów

Doświadczenie

 • Gabinet fizjoterapii w Centrum Zdrowia Medistica
 • Praca na oddziale neurologicznym Opolskiego Centrum Rehabilitacyjnego w Korfantowie
  na stanowisku fizjoterapeuta
 • Staż w Opolskim Centrum Rehabilitacji w Korfantowie
  na stanowisku fizjoterapeuta
 • Praca w fundacji Aktywizacja
 • Wolontariusz w Fundacja Aktywnej Rehabilitacji